Kiralık Makinalarımız
Kiralık JCB 1cx Mini Kepçe

Kiralık JCB 1cx Mini Kepçe yi firmamızdan uygun fiyata kiralayabilirsiniz. Kiralık JCB 1cx Mini Kepçe makinemiz ile tüm inşaat alanlardakı yükünüzü hafifletebilirsiniz. Kırıcı başlığı özelliği ilede kırılcak alanlarda rahatllıkla kullanılabilir. Ulaşılması zor yerlere JCB 1cx Mini Kepçe yi kolay bir şekilde sokabilir ve çalışabilirsiniz. Kiralık 1cx Kepçe ve operatörle birlikte günlük, haftalık , aylık ve yıllık kiralama seçeneklerinden sizlerde yararlanabilirsiniz. Ayrıca Kiralık 1cx Kepçeler operatörsüzde kiralabilmektedir.


Kiralık Makinalarımız
Kiralık Mini Ekskavatör

Kiralık Mini Ekskavatör makinamız ile Günlük, Aylık, Kiralamalar yapılmaktadır. Uygun fiyat ile her zaman kiralammanın doğru adresi paşaoğulları kiralama. Firmamızda 2 ve 4 tonluk modelleri ile kırıcılı mini ekskavatörler kiralamanız mümkündür. Özellikle dar alanlar için ideal makinelerimizle çözüm üretelim. Makinelerimiz bakımlı az yakıt cok iş yapmaktadır. Hafriyat, yıkım, beton kırımı, temel, kanal, yol vs. altyapı işlerinin tamamında, kazı ve dolgu; toprak, hafriyat, inşaat atığı ve çevre düzenleme gibi işlerde büyük tonajlı ve büyük boyutlu ekskavatörlerin çalışamadığı yerlerde mini kazıcılardan faydalanılır.


Kiralık Makinalarımız
Kiralık Bobcat İş Makinası

Bobcat kiralamak için en iyi firmayı tercih ediyorsanız doğru adrestesiniz. Uygun fiyata bobcat kiralamak için hemen bize ulaşın. Kiralık Bobcat ile ağır tonajlı iş makinesi ve araçalrın çalışma olanağının kısıtlı olduğu alanlarda zor zemin şartlarına uyum sağlayacak nitelikte olması çokca tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır. Kiralık Bobcat paletli ekskavatörlerin, sunmuş olduğu çözümlerle projelerinizde üstün hareket kabiliyetiyle ile işlerinizi daha kolay çözüme kavuşturabilirsiniz.